Izvanučionička nastava 1.a i 1.e razreda

U srijedu, 21. prosinca, učenici 1.a i 1.e razreda u pratnji učiteljica i školske knjižničarke zamijenili su školske klupe udobnim, crvenim foteljama riječkog Cinestara i uživali u novom animiranom filmu iz radionice studija DreamWorks Animation. Pogledali smo raspjevani animirani film „TROLOVI“, inteligentnu i duhovitu komediju koja se bavi potragom za srećom i pokazuje na što smo sve spremni da bismo bili sretni. Ideja filma je da sreća dolazi iznutra i može biti snažna i zarazna sila kada se krene širiti. Tako su naši prvašići,  zahvaljujući simpatičnim, čupavim TROLOVIMA, shvatili i naučili da svatko od nas može donijeti promjenu snagom pozitivnog mišljenja i djelovanja!
Nakon filma, prošetali smo veselo okićenim Tower Centrom i posjetili Tower Winter Land, zimski zabavni centar koji u bajkovitom božićnom ozračju nudi klizalište, dječji zabavni park i veliko selo Djeda Božićnjaka. Sretni i zadovoljni lijepo provedenim danom, vratili smo se na naše Viškovo.
Trolovi su nas naučili da je dio sreće u povezanostima s drugima, a nema boljeg načina za to od zagrljaja! Zato iskoristite nadolazeće blagdane za zagrljaje s vašim najdražima i uživajte u svakom trenutku! Sretni vam blagdani!                       Fotogalerija

učiteljice Denis i Dijana & knjižničarka Jasminka

objavio: Milana Jakšić   datum: 22. 12. 2016.