Datum objave: 12. ožujka 2026.
Kategorija: Vijesti

Atom liga 2. kolo

2. kolo natjecanja se provelo u četvrtak 5. ožujka 2026., u kojem je sudjelovalo ukupno 7 ekipa (21 učenik) naše škole. Odnosno 5 ekipa 6. razreda (mentorice Doris Marčelja i Marica Brala), jedna ekipa 7. razreda (mentorice Nataša Maričić, Ziba Šogolj Tica i Slavica Iljkić) i jedna ekipa 8. razreda (mentorice Jelena Dragović, Ziba Šogolj Tica i Slavica Iljkić).

Učenici su ostvarili i u drugom kolu, svatko u svojoj kategoriji, dobre rezultate. Ukupni poredak za oba kola, prema ostvarenim bodovima, pokazao je da su naši učenici 6. razreda i 7. razreda zauzeli zlatnu sredinu.

Čestitamo učenicima i želimo im da iduće godine budu još motiviraniji te postignu što bolji uspjeh!

Nataša Maričić, prof.

Pročitajte još

Skip to content