Na putu dobrote 2

U sklopu eTwinning projekta „Na putu dobrote 2“ učenici 4.d razreda pod vodstvom svoje učiteljice Ivane Žagar odlučili su napraviti dobro djelo i sudjelovati u humanitarnoj akciji naziva „Učitelji za učitelje Petrinje / Razredi za razrede“  čiji je glavni organizator bio kolega Bojan Iličić koji je povezivao razrede i učitelje diljem Hrvatske.

Ostvarili smo suradnju s učenicima 4.a razreda Srednje škole Glina i njihovom razrednicom Ljerkom Iharoš. Iako smo različite životne dobi, oni nisu ostali ravnodušni na naš poklon povodom Uskrsa. Nama je bilo drago i izuzetna čast da je naš paket pun slatkiša s kratkim pismom i čestitkom stigao baš njima. Naime, to su učenici koji su bili jako vrijedni te su odmah  nakon potresa nesebično volontirali i pomagali ljudima kojima je pomoć bila potrebna. Također njihova razrednica ističe da su to djeca koja su i inače pomagala drugima a sada i njima treba pomoć. Unatoč nedaći koja ih je zadesila oni se i dalje trude, vrijedno pomažu, uče i raduju se boljoj budućnosti.

Radost na njihovim licima i zahvala razrednice nama je više nego dovoljna!

S motom „Dobro je činiti dobro!“ iskreno se zahvaljujem svojim učenicima i roditeljima!

Kako nam je bilo pogledajte u galeriji.

Ivana Žagar, mag.prim.educ., mentor

objavio: Milana Jakšić   datum: 12. 4. 2021.