Matejčići uživo na Radiju Kastav

Vrijedna ekipa Radija Matejčić u nedjelju 13. studenog posjetila je Radio Kastav i uživo gostovala u emisiji Ćakule. Bilo je to vrlo zanimljivo nedjeljno prijepodne. Vesele Matejčiće i profesoricu Jasminu Mamulu dočekala je voditeljica emisije (i profesorica naše škole) Nina Dukić Srok te njezin kolega Željko Đerić. Naši su učenici imali priliku prvi put gostovati uživo u nekoj emisiji i odlično su se snašli, iskreno, simpatično i spretno odgovarajući na sva pitanja. Slušatelji su imali prilike čuti kako je nastala izvannastavna aktivnost  školski radio, kako učenici snimaju emisije – od početne ideje do montaže, koje uspjehe su dosad Matejčići ostvarili i koji su planovi za budućnost. Matejčići su se u studiju Radija Kastav potpuno udomaćili pa su najavljivali i puštali glazbene želje, pozivali slušatelje da im se jave i istražili svu opremu. Naravno, i sami su u nekoliko navrata istaknuli da bi željeli jednoga dana u školi imati takav studio. Sve nas je obradovao poziv Vitove ponosne none koja je pozdravila sve učenike i tražila glazbenu želju. U ugodnom društvu vrijeme je brzo prošlo. Želje i pozdravi na kraju emisije i povratak kućama s nadom da će se ovo iskustvo ponoviti. Zahvaljujemo Radiju Kastav na pozivu i podršci koju nam pružaju puštajući naše emisije. U studio nisu mogli stati svi radijski novinari naše škole pa su ovoga puta Radio Kastav posjetili sljedeći učenici: Vito Udovičić (6.a), Marko Vidoš (6.a), David Ljubojević (6.a), Fran Mioković (6.a), Dominik Petrlić (6.a), Tijana Mamula (6.e), Aurora Merle (7.a), Emili Batista (7.a), Karlo Bortul (7.a) i Stefan Jović (7.a).

Kako nam je bilo, pogledajte u galeriji, a cijelu emisiju možete poslušati ovdje.

Matejčići i njihove mentorice Jasmina Mamula i Nina Dukić Srok

objavio: Milana Jakšić   datum: 19. 11. 2022.