Himna škole

Priloženi dokumenti:
Tekst himne.pdf

Izašao nam je novi "Halubjan Info"

Bliži nam se kraj školske godine, a s njim i dolazi novi broj Halubjana info. Ove godine dolazimo do one prave punoljetnosti – 21 godina!

Ali kako kaže ona pjesma – „neki novi klinci“ preuzimaju pomalo, ali sigurno.

Pogotovo petaši, koji prvi u povijesti školstva imaju obaveznu informatiku, što je donijelo puno truda, prilagodbe, ali i zadovoljstva – jer konačno svi učenici (petih i šestih razreda) idu na informatiku! U skladu s tim, dobar dio časopisa upravo se orijentirao na njihovo viđenje informatike – što su oni očekivali, a kakva je školska realnost. No u skladu s promjenama – otvorili smo učenicima maštu – kakva bi trebala biti moderna, napredna škola, a u istim radovima znamo da ćete uživati – tim biserima učenike mašte.

Osmaši – već dobro upoznati s časopisom – također su dali svoj veliki doprinos zanimljivim temama koje i sami vide kako se u godinu dana promijene – jer informatika, kao znanost i kao predmet, nije ista – ona je glasnik promjena, trener provedbe istih te sadašnjost ali pogotovo budućnost ne samo školstva, nego i učenika.

Godinama neizostavni dio svakog pa tako i ovog Halubjana info su i Gamer te „provale“ naših učenika sa satova, najčešće prilikom odgovaranja.

No da ne duljim više, znam da ste željni otvoriti poveznicu na časopis – stoga želim ugodno i zabavno čitanje, a pritom ponešto i naučiti nije na odmet.

Urednik:
Kristian Iskra, prof.

Priloženi dokumenti:
halubjan_info_2019.pdf (3.71 MB)

objavio: Kristian Iskra   datum: 5. 6. 2019.

« Kolovoz 2019 »