Božićna priredba „Čudesna zima“

U ponedjeljak, 12. prosinca 2016. u prepunom Domu hrvatskih branitelja održala se božićna priredba „Čudesna zima“. Ljepota zime potaknula je naše učenike i učitelje da je prisutnima dočaraju plesom, pjesmom, recitacijom i glumom. Kao i svake godine zimskom su nas pričom vodile članice dramsko-scenske skupine, učenice Nina Baraba i Dorotea Blažević, koje su gledatelje zabavile i nasmijale ulogama bake i djeda. Posebnu blagost i blagdansko ozračje upotpunio je duet, pjesmom „Dvije zvjezdice“ koju je otpjevala učenica Iva Ljevar uz pratnju na gitari učenika Dorijana Biondića.

Osmjehe na naša lica izmamili su mali recitatori koji su pripremili i igrokaz, posvećen naravnom Djedu Božićnjaku. Za glazbeni dio zaslužan je naš školski zbor čije su izvedbe pridonijele blagdanskom miru i veselju. Ništa manje poseban, mali je zbor „Zvončićima“ doveo Djeda Mraza u naš grad.  Na oduševljenje sveprisutnih svojim talentom i predanošću oduševila nas je profesionalna plesna izvedba „Hallelujah“ učenika osmog razreda, Marina Čačije. Učenici petih i sedmih razreda recitacijama o Bogu, miru, ljubavi i toplini Božića snažno su prenijeli poruku duhovnih vrijednosti i zajedništva. Uz najljepše želje i čestitku svima školski nas je zbor pozdravio  glazbenom izvedbom „Božić nam stiže".

Svi smo zaista uživli i bili očarani svime što su naši vrijedni učenici i njihovi mentori pripremili.                          Fotogalerija

Daniela Hunčak, 7.b

objavio: Milana Jakšić   datum: 21. 12. 2016.